Басейн у поліському містечку будують швидкими темпами

1885 0

Ми у соцмережах:

Басейн у поліському містечку будують швидкими темпами

Швидкими темпами будують басейн дитячо-юнацької спортивної школи у місті Костополі.

Погодні умови сприяють тому, що будівельні роботи проводяться і у зимовий період. На даний час завершено фундаментні роботи, укладання теплотраси, зростають стіни будівлі, проводиться армування ванн, повідомляє фейсбук-спільнота Підслухано у  Костополі.

За ініціативи голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука будівлю Центру культури та дозвілля у провулку Артилерійському, 5а, загальною площею 758 кв. метрів передали Костопільській дитячо-юнацькій спортивній школі, що й  стало першим кроком до початку будівництва басейну.  Наступним кроком районних депутатів було прийняття рішення про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво спортивно-оздоровчого басейну, загальна кошторисна вартість якого складає 45 936, 915 тис. грн. Пізніше з районного бюджету було виділено 1 723 тис. грн. для початку будівельних робіт.

Завдяки тісній співпраці місцевого керівництва з депутатами обласної ради вдалося включити даний проєкт на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, що дало можливість залучити для його фінансування державні кошти. На даний час, в цілому, виділено та освоєно 17 373,00 грн. На січневій сесії районної ради передбачено виділення коштів у сумі 500 тис. грн. на співфінансування будівництва фізкультурно-оздоровчого басейну на базі Костопільської ДЮСШ, адже проєкт увійшов до 13 проєктів Рівненщини, які цього року мають отримати фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також