Безпереможна весна «Вереса»

1455 0

Ніяк не може перемогти у весняній стадії чемпіонату рівненський «Верес». Після домашньої нічиєї з вінницькою «Нивою» — 1:1 на рівнян очікував виїзд до Хмельницького на гру проти третьої команди групи А другої ліги «Поділля». І якщо не на перемогу, то на нічию у цій зустрічі «вересівці» могли розраховувати. Коли на 81-й хвилині господарі не забили пенальті, здавалося, все — «Верес» встоїть.

Ніяк не може перемогти у весняній стадії чемпіонату рівненський «Верес». Після домашньої нічиєї з вінницькою «Нивою» — 1:1 на рівнян очікував виїзд до Хмельницького на гру проти третьої команди групи А другої ліги «Поділля». І якщо не на перемогу, то на нічию у цій зустрічі «вересівці» могли розраховувати. Коли на 81-й хвилині господарі не забили пенальті, здавалося, все — «Верес» встоїть. Втім, «Поділля» боролось до кінця і на 92-й хвилині таки забило переможний гол — 1:0. Таким чином, «Верес» у п’яти весняних матчах двічі зіграв унічию і тричі програв, перемог рівняни поки не здобули. Виправити ситуацію вони спробують у неділю у домашній грі проти ФК «Коростень».