Боксують всі!

1403 0

250 боксерів віком 13-14 років протягом тижня змагалися у Рівному. У спорткомплексі ДЮСШ №4 проходив юнацький чемпіонат України, який водночас був відбором до чемпіонату Європи.

2014-32_p13_01 Спочатку планувалося, що ці змагання відбудуться у Херсоні, але через складну ситуацію на півдні України їх перенесли до Рівного. Саме тому Рівненщина була представлена не чотирма спортсменами, як очікувалося, а десятьма. З наших боксерів найкраще виступив Денис Пархомець, який у категорії до 41,5 кг став другим, поступившись чинному чемпіону Європи Єгору Аде із Запоріжжя. Саме представники Запорізької, а також Луганської областей у підсумку вибороли найбільше золотих медалей — по три. Володимир Соколовський, президент обласної федерації боксу: — Участь в цьому чемпіонаті брали представники усіх регіонів держави, крім Криму. Змагання підтвердили загалом високий рівень боксу в нашій державі, адже майже усі області мали своїх спортсменів серед фіналістів. Хоча головна мета таких турнірів — це заохочення дітей до занять спортом.