![Рівненські футболісти спробують здолати суперниць з Маріуполя у столиці](/img/650/rivnenski-futbolisti-sprobuyut-zdolati-supernits-z_20240502_9988.jpg)
Жіноча команда народного клубу Верес завтра, 3-го травня, у Києві зіграє матч сьомого туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України проти Маріуполя.
Гра буде формально домашньою для рівнянок, але відбудеться на полі наших суперниць на стадіоні Темп у столиці. Початок - о 17:00.
Арбітриня: Анастасія Супоніна (Хмельницький). Асистентки: Яна Дутчак (Івано-Франківська обл.), Анастасія Кошман (Чернівці). Четвертий арбітр: Артем Тищенко (Слов'янськ). Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне).
Верес та Маріуполь вже двічі зустрічалися у нинішньому сезоні. Рівнянки перемогли на першому етапі чемпіонату - 6:0, а на старті другого етапу команди зіграли унічию - 1:1.