![Фото ілюстративне](/img/650/brakoneri-vbili-losya-na-polissi-dvoe-z-nikh-vtekl_20240501_1105.jpeg)
До поліцейського офіцера Вараської тергромади надійшла оперативна інформація щодо можливого незаконного полювання місцевими жителями.
Перевірити її офіцер вирішив спільно з начальником сектору з контролю за обігом зброї. Вони виявили трьох чоловіків, які на човні перепливали річку неподалік села Кримне. Діставшись берега, двоє з них зуміли втекти, а 44-річного місцевого жителя правоохоронцям вдалося затримати. У нього вилучили зареєстровану рушницю із набоями. У рюкзаках було м'ясо вбитого лося
За фактом незаконного полювання слідчі розпочали досудове розслідування. Спільників браконьєра ще встановлюють .
За полювання на звіра, занесеного до Червоної книги України, зловмисникам може загрожувати обмеження волі терміном до трьох років. Крім того, під час воєнного стану будь-яке полювання на території області заборонено, нагадує поліція Рівненщини.