Британець безкоштовно навчає англійської мови рівнян

480 0

Ми у соцмережах:

Британець безкоштовно навчає англійської мови рівнян

Викладач університету з Великої Британії Сенді Сандфорд удруге за час повномасштабного вторгнення приїхав до Рівного, аби навчати містян англійської мови.

 “Я приїхав в Україну вперше років з 10 тому з особистих причин. Я дуже люблю навчати, тож прагну дати можливість людям у невеликих містах вивчати англійську саме з носіями мови. Адже на це у них не завжди є можливість, а у час війни це особливо важливо. Бо ж таким чином ми можемо висловити свою підтримку Україні. Відверто, коли почув у Рівному сирену повітряної тривоги — це було неприємно. Але я готовий приїжджати сюди, якщо буду потрібен. Українці надзвичайно відкриті та гостинні, я не говорю вашою мовою, але мені завжди допомагають, якщо є в цьому потреба, тож і я готовий допомагати, якщо я і мої знання і уміння потрібні,” - каже Сенді Сандфорд.

Пан Сандфорд викладає англійську дорослим у приватній школі Dandelion Language School, робить це емоційно, цікаво та абсолютно безкоштовно.

Сьогодні особисто зустрівся аби подякувати Сенді Сандфорду за те, що попри війну він приїхав до України. Це символ того, що народ Великої Британії підтримує боротьбу українського народу за свободу і незалежність. Зі свого боку, хочу запевнити, що муніципальна влада готова підтримати всі волонтерські проєкти та ініціативи з боку наших закордонних партнерів. В галузі культури, освіти, спорту, медицини, реалізації проєктів соціального спрямування, розвитку інфраструктури - ми відкриті і готові до співпраці,” - наголосив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також