Бульваром Хмельницького поїде маршрутка

2351 0

Ми у соцмережах:

Бульваром Хмельницького поїде маршрутка

За чотири місяці у Рівному планують з’єднати вулиці Грушевського та Костромську, добудувавши дорогу на бульварі Хмельницького. Загалом відрізок бульвару від вулиці Винниченка до Буковинської обійдеться для міського бюджету в 10 мільйонів гривень. Половину суми, щоб розплатитися з компанією «Будальянс Груп», яка виграла тендер, з міського бюджету вже виділено.

На сьогодні на згаданій ділянці бульвару Хмельницького — грунтова дорога. Як тільки там покладуть асфальт, міська влада обіцяє пустити маршрут №71, який з’єднуватиме вулиці Орлова, Буковинську, Богдана Хмельницького, Костромську й автовокзал.

Геннадій Молодий, фінансовий директор компанії «Будальянс Груп»:

— 1,8 млн грн на будівництво нам виділили ще восени. І ми торік провели підготовчі роботи. Планувалося, що лише позрізаємо дерева та приберемо інші перешкоди, однак через хорошу погоду нам вдалося зробити набагато більше: вирівняти частину майбутньої дороги та встелити щебінь. 24 квітня на сесії було додатково виділено ще 4 млн грн. Проте цих грошей мало, щоб завершити роботи до кінця літа. Хоча вважаю, що й 10 млн не вистачить, і проект потрібно коригувати. До прикладу, проектом заплановано облаштувати освітлення біля приватних будинків на вулиці Буковинській, але ми виявили, що опори там уже майже розсипаються. Їх потрібно замінювати під час будівництва вулиці, адже буде погано, якщо хтось почне бурити новий асфальт, щоб встановити стовпи опісля. Окрім того, одна з електроопор стоїть там, де має бути проїжджа частина. Її однозначно доведеться прибирати.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також