Бункер Коха — на аукціон

2106 0

Ми у соцмережах:

Бункер Коха — на аукціон

Занедбаній схованці Еріка Коха, що біля обласного краєзнавчого музею, вкотре шукатимуть орендаря. Міська влада планує виставити бункер на аукціон. Останнім споруду в 2007-2011 роках орендувало ВАТ "Укрцемремонт", яке збиралося облаштувати у ньому офіси. Та згодом договір з товариством розірвали через суд, бо воно заборгувало орендну плату. З того часу у бункері господарює лише вітер. Чиновники кажуть, що конкретних пропозицій від підприємців поки немає...

Бункер Коха Занедбаній схованці Еріка Коха, що біля обласного краєзнавчого музею, вкотре шукатимуть орендаря. Міська влада планує виставити бункер на аукціон. Останнім споруду в 2007-2011 роках орендувало ВАТ "Укрцемремонт", яке збиралося облаштувати у ньому офіси. Та згодом договір з товариством розірвали через суд, бо воно заборгувало орендну плату. З того часу у бункері господарює лише вітер. Чиновники кажуть, що конкретних пропозицій від підприємців поки немає, але інтерес до нього є. Наталія Поліщук, начальник міського управління комунальною власністю:

— Готуємо пакет документів щодо внесення бункера Коха у перелік об'єків, право оренди яких можна придбати на аукціоні. Дата торгів поки невідома. Офіційно сам бункер не відноситься до історичної спадщини, у державному реєстрі пам'яток історії його немає. Але розташований він в охоронній зоні краєзнавчого музею, тож попередньо нам необхідно узгодити з його керівництвом земельну межу, скільки території можна відвести під обслуговування цієї будівлі. Конкретних претендентів, які готові взяти бункер в оренду, поки немає — але телефонують і цікавляться, чи можна там зробити щось на кшталт львівської "Криївки". Один із місцевих підприємців попросив віддати йому бункер Коха у власність, а він за це відремонтує якийсь міський фонтан. Звісно, це неможливо. Побачимо, що буде на торгах. До речі, користуватися можна лише частиною приміщення, площею близько 80 кв. м. Інші три поверхи давно затоплені, а дослідити їх можливості немає.
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також