Чекайте у Рівному: буде битва року та класики

708 0

Ми у соцмережах:

Чекайте у Рівному:  буде битва року та класики

Святкування 45-річчя міського палацу культури буде креативним і проводитиметься у різних локаціях міста. У палаці 37 творчих колективів, які готові до експериментів. Тому буде битва року і класики, бароко і джазу, звучатиме Вівальді – у блюзі, виконуватимуться хореографічні номери під музику симфонічного оркестру, вуличні танці просто неба. Заключним акордом стане шоу-прем’єра кращих номерів. На ювілей планують запросити і відомих зірок України.

Міський палац культури готується до відзначення свого 45-річчя. Творчі колективи об’єднуються у групи, щоб провести клас-концерти у рамках ювілею. Уже з’явилася на сайті нова емблема палацу із числом 45. Текстові та фотоматеріали про кожен творчий колектив чекають своєї верстки. Є багато й інших цікавих проектів, які планує палац культури реалізувати цього року.

Анатолій Чугуєвець, директор міського палацу культури, депутат міської ради: "45-річчя міського палацу культури - не кругла дата, але значна. Як керівникові мені приємно, що ми підійшли до цієї дати більш підготовлено, ніж у попередні роки. Ми встигли провести значну кількість ремонтних робіт. У нас тепер сучасні велика та мала глядацькі зали. Ми оновили хол, придбали якісну світлову та звукову техніку.

Що стосується 45-річчя, то це не буде якийсь один великий концерт. Ми хочемо залучити до відзначення цієї дати побільше рівнян. Будемо святкувати ювілей протягом усього 2020 року у різних локаціях міста. Творчі колективи планують вийти за межі стін нашого закладу та порадувати творчістю мешканців різних мікрорайонів Рівного. Кожен колектив, а їх у нас 37, у рамках святкування 45-річчя палацу готує власну прем’єру. Будуть виступи окремих творчих колективів, солістів палацу культури, хореографічні номери під музику власного симфонічного оркестру, презентаційна виставка з інформацією про історію палацу та світлинами яскравих подій Рівного за участю творчих колективів.

Хоча, як керівникові, мені найбільш приємно, що в цьому році нарешті зможемо закінчити ремонт приміщення. Міська рада виділяє нам останній транш на завершення ремонту у сумі понад 1млн. 700 тис. грн. Сподіваюся, що у Рівненський міський палац культури будуть приїжджати з концертами не тільки зірки України, а й зарубіжжя. Хто приїде до нас на 45-річчя - поки секрет".

Геннадій Фіськов, керівник народного симфонічного оркестру «Бревіс», заслужений працівник культури України:

- Ми готові до експериментів. Можемо підготувати прем’єру з будь-яким колективом нашого палацу. Для нас не новинка зіграти Вівальді – у блюзі, «Голубий Дунай» - в латинусі. Під нашу музику можна танцювати брейк-данс і хіп-хоп. Ми граємо рок, класику, фольк. Тому разом із творчими колективами палацу можемо організувати суперове шоу.

Людмила Супонькіна, керівник мистецького об’єднання «Едельвейс», заслужений працівник культури України, кавалер Ордена Княгині Ольги ІІІ ст., володар відзнаки «За заслуги перед містом»:

- Прекрасно, що колективи палацу зустрічають свій 45-ий рік великою творчою родиною, яка здатна дивувати глядача якісними проектами. Мистецьке об’єднання «Едельвейс» готове поділитися із рівнянами своєю творчістю. Перший наш концерт відбудеться уже в березні. Два дні - 24-25 березня – на сцені міського палацу культури» проходитиме свято краси та гармонії. Запрошуємо усіх рівнян! Звичайно, хвилювання присутнє, але наші «едельвейсівці» відчувають любов і підтримку своїх наставників, тому в нелегкому підготовчому процесі насолоджуються творчістю.

Керівник клубного об’єднання « Інструментальний ансамбль скрипалів «CON AMORE» Лілія Ібулаєва:

- Скрипка - це не тільки романтично-класичний інструмент, у нас в колективі, принаймні, не зовсім так. У мене є великий досвід гри в рок- та в панк-гуртах, хоча як професійний скрипаль працюю і в симфонічних та в джазових оркестрах. Інші наші скрипальки теж не обмежені вузьким, стандартним мисленням, що скрипаль грає тільки Чайковського. У складі гурту - професійний ударник, який має великий досвід роботи у поп-гуртах. Бас-гітарист - джазовий композитор. Восени до 45-річчя міського палацу культури ансамбль скрипальок планує реалізувати спільний проект із естрадним ансамблем «Скайлайнер». Буде велика битва: «Бароко - проти джазу» і «Класика - проти року».

Роман Гриценюк, керівник народного ансамблю бального танцю «Флеш», заслужений діяч мистецтв України:

- Якщо ми організували Всеукраїнський фестиваль «Різдвяний бал» для танцювальних пар зі всіх регіонів України так, що змогли здивувати представників журі не тільки з України, а й Франції, Греції, Італії, Румунії, Молдови, то своє свято зустрінемо по-особливому. Чекайте на наш новий творчий проєкт.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також