До Рівного завітає Віктор Плоскіна

437 0

Ми у соцмережах:

До Рівного завітає Віктор Плоскіна

Започаткований у 2023 році, проєкт «Диригенти України» став чудовим прикладом співпраці академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії та запрошених диригентів.

У рамках проєкту з оркестром працювали як молоді, так і досвідчені майстри диригентської справи: Ігор Муравйов (Львів), Тарас Демчишин (Львів), Костянтин Кімстач (Рівне), Ігор Андрієвський (Київ).

Наступного тижня, 20 березня, до Рівного з Києва завітає заслужений артист України Віктор Плоскіна – диригент, який співпрацює з провідними симфонічними оркестрами країни.

У філармонії розповідають, це унікальна можливість для шанувальників класичної музики почути видатного Маестро наживо.

Спільно з оркестром філармонії Віктор Плоскіна представить програму:

Серенада Антоніна Дворжака – один із найвіртуозніших творів для струнного оркестру;
Дивовижно красиве Adagietto з П’ятої симфонії Густава Малера – унікальна нагода почути у Рівному геніального Малера;
Румунські танці Бели Бартока – блискучий зразок модерного звучання фольклору.
Початок концерту о 18:30.

 Квитки доступні за посиланням.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

загрузка...

Читайте також