Через нестачу води на РАЕС зменшують потужність реакторів

1245 1

Ми у соцмережах:

Через нестачу води на РАЕС зменшують потужність реакторів

Нестача води для Рівненської АЕС пов’язана з тим, що русло Стиру захаращене затопленими баржами, переконаний керівник Укртрансбезпеки у Волинській області. АЕС змушена зменшувати потужність реакторів, аби уникнути їхнього перегріву та техногенної катастрофи.

Про це йшлося сьогодні  під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації, повідомляють Волинські новини

Як повідомив начальник управління Укртрансбезпеки в області Віталій Конончук, Стир є судноплавною річкою на протяжності 241 кілометр. Однак низка барж стоять впоперек річки та заважають судноплавству. Він розповів, що зв’язувався з Рівненською АЕС, розмовляв з головним інженером атомної електростанції про техніку безпеки. Затори, які створюються під час посухи, значно впливають на роботу АЕС. Зараз станція змушена розробляти документацію на будівництво шлюзу для додаткового резерву води. Нестача води виникає у зв’язку з тим, що вільний прохід води обмежений, змушує електростанцію зменшувати потужність реакторів, аби не було перегріву та техногенної катастрофи.

Щодо цього питання планують провести окрему нараду в ОДА. Наразі склали п’ять приписів щодо усунення порушень. Час їхнього виконання спливає 26 травня. Потрібно демонтувати конструкції, які не відповідають вимогам. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також