Чи буде замість лазні гастроном?

1623 0

Ми у соцмережах:

Ігор Свистун

Відвідувачі лазні, що в приміщенні ринку «Моріон», вже чотири місяці чекають на її відкриття. Заклад закрили ще у вересні через карантинні обмеження. Проте схоже, що роботу він не відновить. Бо у власників приміщення інші плани.

Святослав Стельмащук, відвідувач лазні, підприємець:

— Земельну ділянку, на якій збудований ринок «Моріон» і яка перебуває в комунальній власності міста, свого часу віддали в оренду під обслуговування лазні та котельні. Брати Свистуни ж побудували там собі ринок. У вересні минулого року лазню закрили, мовляв, через «червону зону». І відновлювати її роботу не хочуть, бо кажуть, що нерентабельно. Відвідувачів у лазні багато, 100–150 щомісяця, всі вони платили по 200 гривень за вхід. Ми хочемо зменшити вартість входу, щоб залучити ще більше відвідувачів. Це дозволить одержати більше коштів.

Свистуни спершу хотіли орендну плату в розмірі 95 тисяч гривень в місяць, та потім погодилися на меншу суму — 60 тисяч. Орендар готовий їх платити, але тепер вони і цього не хочуть. Адже, за нашою інформацією, готують будівлю до здачі в оренду мережі супермаркетів. Увесь перший поверх — під торговий зал, а лазню — під склади. Були на сесії Рівненської міської ради. Міський голова Рівного Олександр Третяк відмахнувся, бо це, мовляв, приватна власність.

Мирослав Савонюк, адвокат ринку «Моріон»:

— У 2016–2017 роках був змінений вид використання земельної ділянки на торгово-побутову експлуатацію. Це означає, що на цій ділянці можна займатися різними видами діяльності і використовувати приміщення для різних цілей. Питання пройшло через сесію Рівненської міської ради. Ділянка перебуває у нас на правах безстрокового користування. Маємо лист від земельної інспекції, що претензій до нас вона не має.

Ігор Свистун, власник приміщення ринку «Моріон»:

— Як можна відкрити лазню, коли ціна на газ зараз 42 тисячі гривень за тисячу кубометрів? Якщо вхід коштує 200 гривень з людини, то враховуючи, що там близько 100 відвідувачів у місяць, вдається виручити 35–40 тисяч гривень. Коли газ був по 15 гривень, цих грошей вистачало, щоб виходити в нуль. Можна поставити вхід по 500 гривень і тоді буде прибуток.

Це неправда, що ми не погоджуємося на орендну плату 60 тисяч гривень. Проте для цього потрібно розмежувати комунікації, щоб лазня мала власні лічильники. Зараз над цим ламають голови спеціалісти «Рівнегазу», чи можливо це зробити взагалі. Якщо в «Моріоні» і буде «АТБ», то лазня лишиться лазнею.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також