Чи надовго перекриють Дубенську?

3010 0

Ми у соцмережах:

Чи надовго перекриють Дубенську?

Починаючи із понеділка 9 серпня, в’їзд та виїзд автомобільного транспорту із Рівного через його південно-західні «ворота» на перехресті Дубенської та Макарова буде перекрито. Ремонт перехрестя із влаштуванням «кільця» обіцяють завершити за три місяці.

У цьому повідомленні занепокоєння викликають два моменти. Перший момент тактичний — чи справді будівельники впораються із роботою за три місяці, чи, як це у нас часто трапляється, роботи або призупинять через «подорожчання матеріалів» і вимагатимуть додаткових бюджетних мільйонів, або виконають лише частково, після чого проїзд цим небезпечним перехрестям стане ще більш незручним? Другий момент стратегічний — зростання кількості автомобілів та забудова приміської зони вимагають зведення у цьому місці сучасної повноцінної дворівневої розв’язки, подібної до тої, що збудована на східному виїзді із Рівного. Примітивне «кільце» не вирішить проблеми, і проїзд транспорту хоч і стане більш безпечним, все одно залишатиметься утрудненим.

Втішає лише те, що влада нарешті перейшла від розмов про реконструкцію перехрестя Дубенської-Макарова, які тривали вже багато років, до конкретних дій. Доведеться потерпіти, користуючись іншими маршрутами для проїзду…

Міський голова Рівного Олександр Третяк:

— Прошу з розумінням поставитися до тимчасових незручностей на дорогах міста, що викликані ремонтними роботами. Ми підготували схеми об’їзду цієї ділянки дороги, також окремо пропрацювали маршрути громадського транспорту, щоб мешканцям було максимально зручно. Розумію, що це створює певні незручності, але Рівне, яке ми хочемо бачити — це місто з комфортною інфраструктурою, тож над цим ми і працюємо. Ця ділянка давно потребувала спорудження кільця, адже десятки ДТП підтверджують, що в цьому є необхідність.

Для створення умов зручного та безпечного руху пішоходів, громадського та іншого транспорту в м. Рівному, а також для інформування транзитного транспорту на під’їзних шляхах до міста Рівного, на весь період виконання робіт буде встановлено дорожні знаки, огорожу та інші конструкції відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху, погодженої у встановленому порядку. Після реконструкції оновлене перехрестя стане безпечнішим для усіх учасників дорожнього руху.

Начальник управління капітального будівництва Рівного Володимир Ляшук:

— Договір з переможцем тендера на будівництво, київською фірмою «Будальянс груп», вже підписано. На будівництво буде витрачено 28 мільйонів 224,5 тисячі гривень. Відповідно до договору вони з 9 серпня перекривають рух на перехресті. Будівельні роботи мають завершити за три місяці, проте, можливо, це станеться і раніше.

Управління транспорту і зв’язку міста спільно з поліцією погодили такі маршрути об’їзду транспорту на період будівництва:

→ Маршрут № 49: Макарова до місця ремонту, далі на Павлюченка, прямуватиме на Дубенську.

→ Маршрут № 47: вулиця Січових Стрільців — Я. Гашека — Дворецька — Дубенська. При рухові у сторону аеропорту повертатиме на вулицю Поповича.

→ Тролейбус № 11: Дубенська — О. Теліги — Вербова — Макарова — на Князя Острозького — Соборна.

→ Маршрут № 58: вулиця Січових Стрільців — Я. Гашека — Дворецька — Дубенська. При рухові у сторону аеропорту повертатиме на вулицю Поповича.

Для вантажного транспорту погодили об’їзд за схемою: вулиці Київська — Костромська — проспект Безручка — Шухевича — Князя Володимира — Млинівська. Ще один можливий шлях об’їзду місця ремонту: вулицями Павлюченка — Теліги — Дубенська — Поповича — Дворецька — Польова — Гашека.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також