Чи варто економити на придбанні тепловізора?

410 0

Ми у соцмережах:

Чи варто економити на придбанні тепловізора?

Тепловізор — це найкращий пристрій для відстеження здобичі в нічний час. Багато хто вважає, що доцільніше використовувати прилади нічного бачення, проте принцип їх роботи істотно відрізняється від тепловізорів. Прилади нічного бачення лише у кілька разів збільшують зображення, збільшуючи його яскравість, щоб розібрати контури і обриси предметів. Як показує досвід, набагато ефективніше працюють прилади, які виявляють тепловий слід, завдяки наявності в тепловізорах матриці. Вона швидко реагує на тепловий слід, а на екрані з'являються характерні, яскраві обриси, відтінок яких залежить від температури об'єкта.

Чи може якісний тепловізор коштувати дешево?

Багато мисливців, які мріють придбати тепловізор на сайті dahua-technology.com.ua, вважають, що неможливо купити якісну техніку дешевше $2 000. Насправді це правда.

Особливості тепловізорів Pulsar:

Найдорожчим компонентом тепловізора є теплова матриця. Тому прилади з використанням французьких матриць коштують великих грошей. Однак розробники компанія Pulsar випустили доступні тепловізори, які можна знайти на сайті https://dahua-technology.com.ua/teplovizori/ не заощаджуючи на матрицях. У прилад вбудовано професійну французьку матрицю Ulis.

♦ Зменшити вартість вдалося завдяки зниженню діаметра об'єктива. Діаметр вхідного отвору став меншим, що дозволяє фіксувати об'єкт на відстані до одного кілометра. Такої відстані цілком достатньо, щоб засікти звіра.

♦ Якщо необхідні прилади, що дозволяють відстежувати жертв на відстані більше 2 км, заощадити не вийде. У будь-якому випадку такий прилад коштуватиме досить дорого або матиме певні недоліки.

Практично всі тепловізори компанії Pulsar добре лежать у руці. Вони ергономічні, монокуляр досить зручно зберігати та легко переносити. Деякі моделі оснащені зарядним пристроєм, частина ж працює від батарейок.

Чи варто купувати китайські моделі?

Китайські фахівці дуже швидко навчилися копіювати сучасні пристрої відомих американських та французьких виробників. Але варто розуміти, що велике значення має якість оптики та матриці. Не завжди ці вузли в китайських тепловізорах відповідають вимогам. Саме тому, на тепловізорі краще не економити, купуючи вироби відомих виробників.

Основна особливість у тому, що китайські виробники дуже часто економлять на матрицях та оптиці, що негативно позначається на якісних характеристиках пристрою. Тому такі тепловізори відрізняються низькою чутливістю і не завжди здатні вловлювати зміни температури. Саме тому багато досвідчених мисливців намагаються уникати придбання китайських пристроїв. Звичайно, він спрацює на певній відстані, проте технічні характеристики пристрою будуть не настільки хорошими, як у американських тепловізорів.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також