Чиновники інвентаризують лісові ділянки, які не мають постійних користувачів

943 0

Ми у соцмережах:

Чиновники інвентаризують лісові ділянки, які не мають постійних користувачів

Причетні служби повинні провести на Рівненщині інвентаризацію усіх лісових ділянок, які не мають постійних користувачів. Окрім того, будуть напрацьовані пропозиції стосовно передачі цих масивів до державних або ж комунальних підприємств з єдиною метою – забезпечити їх охорону та збереження.

Це вирішили зробити учасники наради, яка відбулась під керівництвом в.о. голови Рівненської облдержадміністрації Ігоря Тимошенка та за участю управлінців, екологів, лісівників та земельників. 

- Президент України видав указ, згідно з яким обласним адміністраціям доручено посилити контроль за використанням та охороною лісів, щоб припинити незаконне використання лісових ресурсів. Варто відзначити, що питання ведення лісового господарства по постійних лісокористувачах, окрім державних, потребує детального аналізу. Необхідно врахувати фактичні площі користування, права користування та ефективність ведення природно-ресурсної господарської діяльності, - звернувся до присутніх Ігор Тимошенко.

Під час наради розглянули, як використовують лісові ресурси області основні користувачі. Так, переважна кількість масивів перебуває в користуванні державних лісових господарств. Втім, є інші користувачі, що не є ні державними, ні комунальними власниками. Окрім того, є частина лісів, які перебувають в землях запасу і не мають постійних користувачів, а тому й не охороняються від незаконної діяльності на цих територіях.

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також