Чому гібриди такі популярні в Україні: зростання попиту та переваги гібридних автомобілів

503 0

Ми у соцмережах:

Чому гібриди такі популярні в Україні: зростання попиту та переваги гібридних автомобілів

Гібрид – це авто, у якому поєднується двигун внутрішнього згоряння та електричний двигун, чудово доповнюючи один одного. Електродвигун швидко надає додаткову потужність, не споживаючи пальне, а бензиновий двигун дозволяє розвинути високу швидкість.

Гібридні автомобілі стають особливо популярними серед українських водіїв у міських умовах. Вони проявляють велику ефективність у ситуаціях частого розгону та зупинок, які є характерними для міського трафіку. При русі на низьких швидкостях, гібридні авто мають менше витрат пального та об'єму викидів.
Попит на гібриди можна пояснити кількома факторами, що роблять гібриди важливим вибором для багатьох.

Економічність.

Однією з головних переваг гібридних автомобілів є їхні низькі витрати на пальне – на чверть менше, ніж машини, що працюють виключно на паливі. Завдяки комбінації бензинового та електричного двигуна, гібриди забезпечують ефективність споживання пального.

Динаміка.

Сполучення електромотора та бензинового двигуна у гібридах, наприклад, у Hyundai TUCSON Hybrid, забезпечує ефективний розгін завдяки використанню максимального моменту обох моторів. У порівнянні з бензиновими автомобілями, гібриди, завдяки одночасному використанню двох двигунів, можуть досягти значно кращих динамічних показників та прискорення до 100 км/год менше ніж за 8 секунд, що є значно швидше. Гібриди також володіють еластичністю руху, особливо корисною при обгоні вантажівок на трасі, завдяки миттєвому збільшенню швидкості при включенні обох двигунів.

HYUNDAI TUCSON HYBRID

 HYUNDAI KONA HYBRID 

Зниження експлуатаційних витрат.

Гібриди відзначаються довшим терміном служби гальмівних систем через використання систем компенсації енергії. Це дозволяє водіям зменшити витрати на обслуговування автомобіля.
 

Екологічна дбайливість.

Зростаюча увага до проблеми забруднення довкілля змушує водіїв шукати екологічно чистіші варіанти транспорту. Гібридні автомобілі викидають менше шкідливих речовин і сприяють зменшенню викидів CO2, що важливо для збереження екологічної рівноваги.
 

 

NISSAN QASHQAI 1.3 MHEV

 
У 2023 році попит на гібридні автомобілі в Україні досягнув найвищого за останні два роки рівня, і ця статистика зростатиме надалі.
 
В автосалонах ГК «Автоград» (м.Рівне, Кобзарська, 85) представлений широкий асортимент нових гібридних автомобілів, які відображають актуальні тенденції та відповідають вимогам сучасного ринку автотранспорту. Серед них виділяються такі популярні моделі, як-от: Nissan X-Trail, Nissan Qashqai, Honda CR-V, Honda HR-V та Hyundai Tucson, Hyundai Kona. 
 
 
 
 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також