Чому відмовили депутатці Бобровській?

990 0

Ми у соцмережах:

Соломія Бобровська

Народна депутатка України Соломія Бобровська звернулась до міської ради Рівного з проханням віддати їй в оренду приміщення в центрі Рівного — щоб облаштувати там громадську приймальню для своїх виборців. Але нардепці відмовили. Чому?

Наталія Поліщук, начальниця управління комунальною власністю міста:

Зараз кардинально змінився закон про оренду комунального і державного майна. Тепер у нас є два переліки об’єктів оренди. У першому переліку — всі об’єкти, що виставляються на аукціон. В другому — приміщення, які можна передавати в оренду без аукціону. Оскільки другий перелік затверджується радою, то депутатка звернулася із проханням перенести об’єкт з одного переліку в інший. Адже як народний депутат вона має право отримати в оренду приміщення без аукціону. Щодо приміщення, на яке претендувала народна депутатка, то на вулиці Соборній,98 в комунальній власності знаходиться три невеликі кабінети, загальною площею 52,8 кв.м.

Олександр Третяк, міський голова:

— Я не розумію, чому депутати не підтримали це звернення. Адже народна депутатка хотіла облаштувати собі громадську приймальню. Не бачу в цьому нічого поганого.

Федір Місюра, депутат з фракції «ЄС»:

Я голосував проти, оскільки мені відомо, що депутатка платитиме за оренду приміщення символічну суму. Тому вважаю, що було б краще комунальне майно здавати в оренду підприємцям, а не роздавати нардепам.

Світлана Марчук, лідерка фракції «Рівне Разом»:

— Ми голосували не проти прохання конкретного нардепа, а хочемо, щоб усі народні депутати з Рівного мали однакові умови. Потрібно, щоб чиновники підготували пропозицію, де такі приміщення під громадські приймальні депутатам можна виділити.

Додамо, що раніше нардепи за оренду комунальних приміщень платили символічну 1 гривню. Яка сума буде цього року, чиновники міського управління комунальної власності ще підраховують, бо змінилось законодавство.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також