Чотири медалі з чемпіонату України привезли юні рівненські боксери

1281 0

Збірна Рівненщини з боксу (спортсмени 1999-2000 р.н.) успішно виступила на юнацькому чемпіонаті України у Чернівцях.

Дубенчанин Роман Лампека у категорії до 43 кг став п'ятим. "Срібло" та "бронзу" у категоріях до 44,5 кг та до 46 кг здобули млинівці Юрій Кісельчук та Роман Смолярчук. Втім, найкращий результат у представників Рівненської ДЮСШ №5. І якщо Андрій Огородник (до 48 кг) став третім, то Владислав Жовтанюк (до 41,5 кг) здобув звання чемпіона. Причому таким чином він повторив свій минулорічний результат. Варто зазначити, що широкому загалу рівненських вболівальників Владислав відомий як кікбоксер. У цьому виді спорту в його активі вже є кілька медалей світових та європейських першостей. — У нас вже давно налагоджена співпраця з відділенням боксу ДЮСШ №5, — розповідає президент обласної федерації кікбоксингу "Будокан" Ростислав Саєнко. — Існує домовленість, згідно з якою боксери у нас займаються кікбоксингом, а наші вихованці у них боксом. Ці дисципліни споріднені, і це, вважаю, добре, коли спортсмени можуть себе якнайширше проявити. Те, що Влад перемагає ще й у боксі, мене, як його першого тренера, дуже тішить, адже як-не-як бокс — це олімпійський вид спорту. За підсумками чемпіонату України Владислава Жовтанюка включено до складу юнацької збірної, що у липні поїде на чемпіонат Європи до Росії. До того на юного спортсмена ще очікує чемпіонат України з кікбоксингу у Хмельницькому, а також міжнародний турнір з боксу серед школярів, що відбудеться 27 травня–2 червня у Рівному.