Човен вікінгів перенесли до воріт музею, щоб сьогодні спустити на воду

478 2

За три місяці майстри закінчили у Рівному будівництво бойового човна вікінгів, довжиною дев’ять метрів та майже два метри шириною. Він розрахований приблизно на 15 людей, і на на ному планують катати на Басівкутському озері усіх охочих на День Незалежності.

Виготовляли бойовий човен вікінгів – драккар на території Рівненського обласного краєзнавчого музею. Ініціатором будівництва був рівненський веломандрівник Юрій Ойцюсь. Ще учора він скликав чоловіків, щоб допомогли перенести човен до воріт музею, а звідти - відправити його на Басівкутське озеро, щоб на День Незалежності катати там всіх охочих. Помічників знайшлось чимало, і човен з місця будівництва сьогодні вранці перенесли до воріт музею. Як все відбувалось, дивіться на відео Юрія Ойцюся.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Тарас 06:50, 19.08.2019

    У РФ з малку вчать як будувати драккари-ладьи для популяризації "русского мира")))) Цьому причвячені десятки сайтів "русского" спрямування, які поширюють символіку одинізму та яхветизму (варягів)//// Тому будівництво драккарів-ладей там потужніше, ні у їх учнів з Рівного. Ось приклад драккара-ладьи варягів з Карелії - http://tv-karelia.ru/varyazhskiy-drakkar-spustili-na-vodu-v-petrozavodske/

  • Поліщук 03:15, 24.08.2019

    Усім прихильникам окультних човнів-зміїв, човнів-драконів, драккарів та русских ладей з окультними назвами на зразок Гунгнір, варто щось знати про кривавих та окультних вікінгів та варягів (яхів) та їх ідеологію людиноненавистництва та слов'яноненавистництва)))) Прочитайте це: "Одинізм і яхветизм - антидуховні системи, основа гібридних воєн" - https://slb.org.ua/?p=10592 //// "Історичні реконструкції в гібридній війні проти України" - https://slb.org.ua/?p=10712 //// І чи варто чорну магію ворогів пускати у свою хату?

Залиште вiдповiдь

Читайте також