Далі «зони» не пройшли?

1674 0

Завершилися відбіркові зональні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч». Серед наймолодших юнаків (1992 р.н.) нашу область представляли школярі з Володимирця (особливість «Шкіряного м’яча» та, що грають не збірні міст, районів чи областей, а окремо взятих шкіл). На турнірі у Володимир-Волинському володимирецькі хлопці посіли третє місце з трьох команд, звісно, не пробившись до всеукраїнського фіналу.

Завершилися відбіркові зональні змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч». Серед наймолодших юнаків (1992 р.н.) нашу область представляли школярі з Володимирця (особливість «Шкіряного м’яча» та, що грають не збірні міст, районів чи областей, а окремо взятих шкіл). На турнірі у Володимир-Волинському володимирецькі хлопці посіли третє місце з трьох команд, звісно, не пробившись до всеукраїнського фіналу. У старшій віковій групі (1990 р.н.) у місті Копичинці, що на Тернопільщині, Рівенщину представляла команда «Освіта» з рівенської ЗОШ №26 (тренер — Віктор Туров). І у цій віковій групі ми обмежилися третім місцем у «зоні», щоправда, серед чотирьох команд. Головна наша надія була на команду 1991 р.н. «Рубін» з НВО №12 міста Рівного, яка торік грала у всеукраїнському фіналі. Тренеру команди Віктору Левіну спільно з батьківським комітетом класу вдалося добитися проведення зональних змагань у Рівному. Суперниками нашої команди були однолітки з Тернопільської (Копичинці), Київської (Біла Церква) та Чернівецької областей. У підсумку «Рубін» переміг чернівчан, зіграв унічию з тернополянами та програв 1:2 представникам Київщини, посівши друге місце серед чотирьох команд. Таким чином, шанси на фінал були втрачені. Але, як з’ясувалося, не остаточно. Річ у тім, що до фіналу входить сім переможців зональних змагань, плюс одна команда з семи «зон», що була другою. За нашою інформацією керівництво «Рубіну» звернулося у штаб «Шкіряного м’яча» із пропозицією провести у Рівному фінал і нібито отримало на це згоду. Отож хоча б в одній віковій групі фінал без нас не обійдеться.