Декларації про «мільйонні статки» подали 54 жителі Рівненщини

1456 0

Ми у соцмережах:

фото - ілюстративне

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, свій громадянський обов’язок щодо декларування доходів виконали 6071 мешканців Рівненщини. Сума задекларованих ними у 2020-му доходів склала понад 1млрд. 163 млн. гривень.

За поданими деклараціями визначено до сплати 23,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 4,2 млн. грн. військового збору. Станом на 1 січня сплачено до бюджету 21,9 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та 3,8 млн. грн. військового збору самостійно визначених податкових зобов’язань за поданими деклараціями про майновий стан і доходи.

Варто зазначити, що декларації про «мільйонні статки» подали 54 жителі Рівненщини на суму 288,8 млн. гривень.

«Хочу подякувати всім жителям Рівненщини, які самостійно задекларували податкові зобов’язання. Сплачені такими платниками податки – це їх особистий фінансовий внесок, насамперед, у добробут громади, на території якої вони працюють, а також фінансова підтримка держави. Варто завжди пам’ятати, що декларування доходів та сплата податків і зборів з отриманих доходів – конституційний обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави», - зазначає начальник податкової служби Рівненщини Віталій Чуй.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також