День молоді: з пивом, роком і мобілками

2346 0

Ми у соцмережах:

День молоді: з пивом, роком і мобілками

Минулий уїк-енд для рівенської молоді відбувся під знаками масової гульби, дешевого пива, мобільного зв’язку та «живих» звуків рок-музики. Місто святкувало професійне свято рушійної частини людства — День молоді. Ледь не вперше безпосередньою організацією святкових заходів займалися не міські відділи культури та у справах сім’ї та молоді, а професійні організатори — директор філармонії Микола Орешко та його команда. Вийшло не надто оригінально, але загалом непогано.

Ненадійна похмура погода у неділю не зіпсувала настрою молодим людям, які повинні були стати головними героями першої частини свята — десь після обіду майдан Незалежності поділився на декілька частин. Перед пам’ятником Шевченку змагання влаштували місцеві велотріалісти, долаючи на своїх двоколісних «конях» дистанцію з дерев’яними перешкодами. За пам’ятником публіка мала можливість спостерігати за ще однією розвагою прогресивної молоді — брейк-дансом під музичний супровід професійного ді-джея Фокуса. Проїжджу частину проспекту Миру забрали собі спортсмени — біля пологового будинку хлопчаки бігали у футбол, навпроти майдану, на якому на той час дорослі дядьки вже «тягали залізо» у гирьовому спорті, змагалися стрітболісти. За цим всім спостерігала одягнена у повний саморобний обладунок бригада рицарів — учасників клубу історичного відтворення «Грифон гард». Тобто рівнянам вдень подивитись було на що. Ввечері, як і було обіцяно, нарешті підготували велику сцену. Масштабних «зірок» бюджет свята не витримав би, а тому організатори віддали майже ввесь час «живим» рок-колективам, а разом з тим ще й гонорари, щоправда, невеликі, але все одно заплатили. Місцевим геніям гітар і барабанів, переважно не розбещеним частими оплаченими концертами, кращого, ніж велика аудиторія та якісний звук не вигадаєш. Як музичну частину Дня молоді на майдан запросили драйвову команду «Екстазі», спокійний «Побег с выжженной земли», потроху виростаючу «Джаіру» (донедавна просто Джа-ру»), якій щойно виповнився рік, оригінальний тандем колишніх «психів» «Брема Стокера» з реперами «Туса з Буса» і інших виконавців. Таким собі «хед-лайнером» вечора несподівано для всіх стали гості з Тернополя — популярна на одній з радіостанцій команда «Скай», для якої це вже був другий концерт за вечір. Якщо спочатку глядач традиційно за цим «вінегретом» спостерігав мляво, то ближче до вечора на майдані стало тепліше та веселіше, а ювілярів стало більше . Цікаво, що центральний концерт відбувався цілком демократично, без міліцейського кордону та різних огороджень, а вів його сам директор філармонії.

«Two beer or not two beer?» Доволі символічним стало проведення на День молоді (та ще й у День боротьби із наркоманією та алкоголізмом!) у парку Шевченка «Свята пива» від рівенського пивзаводу. Тамтешня «зеленка» на різноманітні конкурси та караоке спочатку зібрала багато глядачів, кількість яких значно зменшилась, коли почалася музика. Для гостей пивовари грошей не пошкодували та запросили не всім відомі, але вже популярні серед рок-меломанів українські команди — спочатку сусідів з Луцька, гурт «Флайза» (відомі за дуетом з «Тартаком» «Джамайка»), потім рідних, але успішно забутих за часи музичного небуття «Los Dynamos», згадуваний «Скай», а також найменш відомих навіть обізнаним людям музикантів із славного міста Бучач Тернопільської області «Інший». Кривлячись і сварячись від погано налаштованого на сцені звуку («у мене вдома каструлі краще звучать, ніж тут барабани»), музиканти таки свою справу зробили — під завершення паркового концерту молодь нарешті дійшла до потрібної для танців кондиції, а тому частина передислокувалася на майдан, а частина залишилась чекати дискотеку.

«Позвони мне, позвони...» Ранок понеділка завдяки роботі двірників місто зустріло чистим і прибраним, але це повинно було тривати недовго — на вечір знову-таки на майдані запланували ще одне символічне свято, яке відображає життя молоді — акцію від мобільного оператора «Djuice». На значно меншій сцені та за меншої кількості глядачів, ніж напередодні, повинні були виступати як рівенські гурти, так і столичний «хед-лайнер». З місцевих дістатися майдану змогли лише «Джаіра» та ще менш відомі Ігор Новосад і Юрій Гончар. Під акомпанемент київського ді-джея Bro... люди гралися у малоцікаві конкурси рекламного характеру, після чого сцена звільнилась для гурту, який вже встиг добре засвітитися у столиці, відзняти кліп із щоденною ротацією на «М1» («Не напишу»), пограти на купі різних акцій та записати декілька пісень для альтернативних музичних збірок і т.д. «Нумер 482» почав драйвово та весело, спочатку грав більш-менш відомі речі, а потім — все, що завгодно, публіку добряче «завів» і після більш ніж годинної програми розкланявся. Після чого

пост знову прийняв ді-джей. Загалом, враження від Дня молоді залишились непогані — було на що подивитись, що послухати, де пострибати тощо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також