Блогерку звинувачують у смерті породіллі у Рівному

1333 0

Ми у соцмережах:

Блогерку звинувачують у смерті породіллі у Рівному

Популярна українська блогерка Софія Стужук, аудиторія підписників якої складає майже 5,5 мільйона, прокоментувала звинувачення у пропаганді домашніх пологів та смерть породіллі у Рівному.

- Мені нескінченно шкода, що такі ситуації трапляються. Я як ніхто знаю, як це втрачати близьких. Щиро висловлюю свої співчуття всім, хто з подібним зіткнувся. Але не буду терпіти булінг, - написала в дописі до півгодинного відео блогерка.

Як повідомляє ЧаРівне відео ж розповіла, що через цей випадок їй та її дітям бажали смерті.

Софія Стужук наголошує, що в її діях не було жодної пропаганди, та апелює до того, що народжувати вдома чи в лікарні - це особистий вибір кожної людини.

- Ні в одному моєму відео, фото, пості ніколи не було ніякого заклику, я ніколи не говорила, що всі повинні народжувати вдома, що пологи вдома це класно. Ніколи! Я просто казала, чому я зробила такий вибір, що це моя відповідальність і я так хочу, і я поділилась своїм досвідом, - сказала блогерка.

Додамо, що блогерка показувала досвід народження дитини в домашніх умовах. Після смерті породіллі у Рівному її звинуватили в тому, що її пропагада призвела до прикрого випадку.

Читайте більше: Пологи вдома: подробиці смерті породіллі у Рівному


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також