Дипломати приїдуть на форум в Острог

1343 0

Ми у соцмережах:

Дипломати приїдуть на форум в Острог

У Національному університеті «Острозька академія» 23 лютого відбудеться Дипломатичний форум, співорганізаторами якого є згаданий виш та Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв в Україні.

Уперше на платформі закладу вищої освіти одночасно зустрінуться представники дипломатичного корпусу та співробітники іноземних дипломатичних і консульських установ, що представляють понад 20 країн світу, повідомляє Голос України.

Цей дипломатичний форум важливий з багатьох точок зору: його результати дадуть вагомий поштовх для подальшого розвитку міжнародного співробітництва України, міжкультурної комунікації між багатьма державами, а також у плані професійної підготовки майбутніх дипломатів, адже в університеті функціонує факультет міжнародних відносин. Студенти зможуть поставити питання представникам практикам-дипломатам.

Дипломати ознайомляться з найстарішим і, водночас, одним із найсучасніших за навчальними технологіями університетом України, унікальними пам’ятками міста Острога, яке свого часу відіграло непересічну роль у ренесансі української нації.ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також