Директору театру в Рівному погрожують через котеджі

5289 0

Ми у соцмережах:

Володимир Петрів у сесійній залі обласної ради

Несподівано для всіх директор Рівненського театру Володимир Петрів прийшов на сесію міської ради і з трибуни розповів про погрози забудовників. Мовляв, до нього, як до депутата обласної ради, звернулися місцеві жителі, які стверджували, що у Рівному незаконно побудують багатоповерхівки. Коли ж той почав розбиратися у ситуації, то його попередили, щоб не пхав носа не в свою справу. «Захистіть людей!» — звернувся директор театру з трибуни до поліції, прокуратури та секретаря ради Віктора Шакирзяна, який очолює комісію з незаконних забудов.

Як з’ясувалося, йдеться про два будівництва — на вулиці Дачній (в так званому Царському Селі) та на вул. Павлюченка (на Ювілейному).

На Дачній земельною ділянкою площею 10 соток, призначення якої — для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, володіє Максим Кудрявцев. У реєстрі можна знайти згадки про те, що раніше він займався підприємницькою діяльністю у сфері нерухомості. Міська архітектура уже погодила йому документи для зведення двоповерхового будинку з мансардою. Місцеві жителі підозрюють, що насправді там будуватимуть багатоповерхівку. На місце будівництва приїздили чиновники з архітектури, проте за виритим котлованом важко сказати, якою буде майбутня споруда.

Ще одне будівництво, про яке емоційно говорив Петрів, розпочалося на вулиці Павлюченка. Згідно з документами, там мають побудувати котеджі. Йдеться про дві земельні ділянки. Власником однієї, площею понад 5 сотих, є Віктор Бицюк, який займається роздрібною торгівлею з лотків на ринку. Друга земельна ділянка, площею понад 6 соток, перебуває у власності Сергія Бойчука, який займався роздрібною торгівлею та нерухомістю.

Володимир Петрів, директор театру, депутат облради:

Скоро вже будуватимуть в нас на головах. На Павлюченка видано два будівельних паспорти на одну земельну ділянку та виритий котлован глибиною три метри. Я переконаний, що там буде житловий будинок на 20-25 квартир. І це на ділянці, яка розрахована на індивідуальне будівництво. Від котловану до паркана бабусі, що мешкає поряд, і метра немає. Громадянам, що мешкають поряд, погрожують. Погрози надходять і депутатам.

Микола Дядюсь, начальник міського управління ДАБК:

Виїзд за адресою: вулиця Дачна, 44 мало що дав. Адже власник земельної ділянки наголошує, що він будує відповідно до виданих документів. Якийсь висновок стосовно цього звернення уже надасть міська комісія з боротьби з хаотичними забудовами. Щодо вулиці Павлюченка, то у власників землі є дозвіл на садибну забудову. Будинки мають бути триповерховими та блокованими. Одна квартира в одній секції. Зараз управління перевіряє документи та розглядає можливість скасування будівельних паспортів.

Ми намагалися зв’язатися з власниками земельних ділянок, проте телефонні номери, які вони залишили в реєстрах, є недійсними. Наразі поліція здійснює перевірку стосовно заяви Володимира Петріва про погрози на його адресу.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також