Дівчинка-соловейко отримала Гран-прі міжнародного конкурсу

875 0

Ми у соцмережах:

Дівчинка-соловейко отримала Гран-прі міжнародного конкурсу

Анна Декер з Мирогощі здобула перше в своєму житті Гран-прі за виконання складної та зовсім недитячої композиції Ірини Лончиної «Мати-емігрантка». За перемогу школярка отримала грамоту, медаль Гран-прі та сертифікат на 50 євро для відпочинку в дитячому творчому таборі в Болгарії.

У 13-му Міжнародному конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», який проходив у Львові, брали участь діти та молоді люди, віком від 5 до 25 років. повідомляє Дубенський інформаційний портал.

Фестиваль різножанровий, тож на ньому конкурсанти демонстрували не лише музичне, а й декоративно-прикладне, образотворче мистецтво, народну, бальну, класичну та ін. хореографію, театральні, циркові та інструментальні жанри та навіть модельні агентства представляли свою творчість. Організатори конкурсу – Міжнародна корпорація «Зоряні мости», і відбувся він за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України.

Учасницею фестивалю у Львові стала і одна з найяскравіших зірочок Дубенщини Анна Декер, яка зростає у Мирогощі в сім’ї священика та викладачки української мови. Дівчинці лише 10 років, але без її чарівного голосу не минає ні одне свято школи та села. Анна  захоплюється хореографією та живописом, а також багато часу проводить з братами та сестрами, яких в сім’ї ще 5 – найстарший брат вже студент, а наймолодший – ще немовля.

Підтримати Анну на конкурс їздила її бабуся Світлана, сестра та вчителька вокалу Оксана Чуй, яка розповіла про конкуренцію на фестивалі: "Якщо Анна взяла Гран-прі, враховуючи те, що серед учасників вокальної групи були і студенти місцевого коледжу культури – то, звичайно, конкурсанти були достойні. Була старша вікова категорія і діти були добре підготовлені. Якщо вони навчаються професійно, а моїй учениці лише 10 років – то, я думаю, журі достойно оцінило її виступ". 

Оксана Чуй зазначила, що конкретних планів на участь у ще якомусь конкурсі Анна поки що не має, проте вони постійно відстежують в Інтернеті вокальні проекти і, якщо буде така можливість, дівчинка обов’язково братиме в них участь.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також