До десяти — і по домівках

1442 0

Результативний і водночас сумбурний міні-футбол побачили глядачі, які завітали на календарну гру команд першої ліги між МФК «Рівне» та «Львівхолод». Поєдинок проходив наче за знайомим з дитинства регламентом — до десяти і по домівках.

Вже протягом першої половини першого тайму вболівальники побачили шість голів у ворота львів’ян і один у наші. Здавалося, все — ніякої інтриги. Судячи з усього, так здалося не лише глядачам, а і нашим гравцям, які швидко пропустили три голи. Рахунок став 6:4, і яка не яка інтрига знову з’явилася у спорткомплексі ДЮСШ №4. Дещо розрядив ситуацію Тарас Прислупський, який за дві хвилини до пенальті реалізував десятиметровий — 7:4. Варто зазначити, що це був вже третій у цій грі забитий десятиметровий у виконанні Тараса. Якщо зважити, що до цього наша команда у кращому випадку забивала один з трьох, то прогрес неабиякий. Другий тайм проходив вже під тиском «Львівхолоду», який у міні-футбольному плані виявився не таким вже й «холодним». Десь нашій команді щастило, а десь рятував Павло Чемерис. Рівняни натомість грали другим номером, і така тактика дала свої плоди. На два голи гостей наша команда відповіла трьома. Отож у підсумку — 10:6. Незважаючи на перемогу, з-за дверей роздягальні МФК «Рівне» після гри можна було почути розмову на підвищених тонах. — Усі ігри у нас нервові, — вийшовши з роздягальні, сказав головний тренер рівнян Юрій Баховський, — цей поєдинок не став винятком. Ми мали сьогодні вигравати, суперник дозволяв, але розслабились. За це й отримали в роздягальні. Радує, що пробиваючи три десятиметрові, ми усі три забили, це своєрідний рекорд. — Чи планували, що гра вийде такою результативною? — Налаштовувалися забити побільше. З цим завданням впоралися, але й пропустили немало. Що поробиш, хлопці молоді, не завжди приймають правильні рішення, не вистачає майстерності, от гра і ламається, а тренери змушені нервувати. — За два попередження сьогодні був вилучений Вадим Жак, на скільки серйозна це втрата перед наступним туром? — Вадим відіграє важливу роль у нашій команді. От тільки любить поговорити з суддями, а це неправильно. От і отримує червону картку перед відповідальною грою у Чернівцях. Винуватий безумовно. — Наша команда поставленого завдання не виконала, — сказав після гри наставник «Львівхолода» Степан Матула. — Ми провалили початок зустрічі. Вважаю, на результат вплинуло суддівство, адже у першому таймі нас швидко посадили на фоли. У другому таймі у нас було багато моментів, але їхня реалізація не витримує жодної критики. Таким чином, вийти на перше місце у групі А першої ліги рівняни вже не можуть навіть теоретично. Нині головне — втримати другу позицію, адже «Метрополітен» відстає від нас усього на три очки. Наступний матч МФК «Рівне» проведе 13 березня у Чернівцях проти «Меркурія». Це буде заключний тур, втім, у нашої команди ще є перенесена домашня зустріч зі столичною «Планетою». Також варто зауважити, що після гри з «Львівхолодом» зміцнили свої позиції у десятці найкращих бомбардирів групи А Роман Волох та Едуард Петрик. У Романа тепер 22 голи і третє місце, а в Едуарда — 16 і сьома позиція.