До уваги споживачів газу: онлайн-сервіси, через які просто і безпечно передати показники у період карантину

1252 0

Ми у соцмережах:

До уваги споживачів газу: онлайн-сервіси, через які просто і безпечно передати показники у період карантину

АТ «Рівнегаз» постійно працює над поліпшенням якості обслуговування клієнтів. Дистанційні консультації особливо актуальні для споживачів природного газу під час карантину.

Фахівці компанії нагадують мешканцям Рівненщини, що для передачі показників лічильників, плати за послуги з доставки газу і отримання консультацій з питань газопостачання розроблено ряд дистанційних сервісів, якими можна скористатися, не виходячи з дому.

Найбільш популярні способи взаємодії з газовою компанією:

1. «Особистий кабінет» на сайті 104.ua;

Для споживачів газу розробили експрес-доступ до онлайн-сервісів на сайті 104.ua. Щоб скористатися ними, достатньо зателефонувати з мобільного телефону в Контакт-центр компанії за номером 067-01-01-104, і Ваш «особистий кабінет» буде створено автоматично.

Для автоматичної реєстрації «особистого кабінету» на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфона в Контакт-центр «Рівнегазу» і озвучити свій особовий рахунок. «Особистий кабінет» буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Потрібно перейти за посиланням, вказаним в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль і користуватися всіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

2. Мобільний додаток 104 Mobile для мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі ОС Android. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна в Google Play;

3. Мобільний додаток 104 Mobile Light для споживачів газу, які користуються iPhone. З його допомогою можна швидко і зручно оплатити за спожитий газ і його доставку, передати показання лічильника. Завантажуйте 104 Mobile Light на свій телефон в AppStore;

4. Паблік-аккаунт 7104ua в Viber. Щоб скористатися ним, необхідно відкрити Viber, вибрати розділ меню «QR-код», після чого навести камеру Вашого гаджета на зображення з QR-кодом. Після зчитування коду Ви зможете зайти в паблік-аккаунт 7104ua.

Для передачі показань лічильника газу або отримання стану особового рахунку споживача потрібно підписатися на аккаунт 7104ua і додати свій особовий рахунок.

5. Паблік-аккаунт 7104ua в Telegram. Для цього відкрийте Telegram і через меню "Пошук" знайдіть канал 7104ua, підпишіться на нього та успішно користуйтеся функціоналом паблік-аккаунта 7104ua.

Нагадуємо: щоб уникнути розбіжностей в розрахунках з газопостачальної компанією, побутовий споживач зобов'язаний щомісячно станом на 1 число місяця знімати фактичні покази лічильника газу і протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, Оплату за послуги з доставки газу необхідно здійснювати в поточному місяці до 20 числа.

Користуйтеся онлайн-сервісами і бережіть своє здоров'я!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також