До війська забрали півтисячі чоловіків

784 0

Ми у соцмережах:

До війська забрали півтисячі чоловіків

Під час призову, який тривав з жовтня по грудень цього року, до військової служби залучили 490 чоловіків. Таким чином, комісаріат виконав план призову. Проте кажуть, що все ще є ті, хто «косить» від армії.

Військовий комісар Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Валерій Куценко:

— Показники набагато покращилися порівняно з весняним призовом 2019 року. Цього разу ми навіть перевиконали план з призову в деяких районах: у Рівненському, Дубенському, Костопільському, Млинівському, Гощанському, Володимирецькому, Демидівському, Зарічненському, Острозькому, Здолбунівському та Березнівському. Виконали план на 100% м. Вараш, м. Острог, Корецький та Радивилівський райони. Але є райони, які не виконали плану призову — Сарненський, Рокитнівський, Дубровицький та м. Рівне.

Що стосується осіб, які визнані непридатними, їхня кількість зменшилася на 200 чоловік порівняно з весняним призовом. Є призовники, які не прибули за бойовими повістками для відправки по місцях, але їхня кількість також зменшилась з 45 осіб до 15.

Валерій Куценко зазначив, що показники покращилися завдяки новим підходам, які застосував комісаріат цієї призовної кампанії. Насамперед це узгодженість дій з органами державної влади та місцевого самоврядування. Окрім того, вважає він, спрацювало і те, що чоловіки, які працевлаштовані офіційно, отримуватимуть повну заробітну плату щомісяця протягом всього часу, поки перебуватимуть в армії. Тож вони самі виявляють бажання служити.

До слова, на першому поверсі Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вже завершили ремонт. Тут розміщено схожий до ЦНАПу центр прийому для військовиків, учасників ООС, ветеранів та членів їхних сімей.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також