Рівнянин заплатить 340 гривень за відро… лайна

1378 0

Ми у соцмережах:

Рівнянин заплатить 340 гривень за відро… лайна

Одного жовтневого дня мешканець вулиці Голубиної у Рівному узяв та й вилив на тротуар відро лайна. Зробив це не потайки, а так, що троє людей побачили й одразу викликали правоохоронців. Ті не забарилися і склали на громадянина протокол про вчинення порушення, який згодом розглянула адміністративна комісія при виконкомі Рівненської міської ради.

На засідання комісії викликали того чоловіка, аби дав пояснення, навіщо таке зробив. Той прийшов і став запевняти, що то не він лайно виливав, що то все підступи його недоброзичливих сусідів. Утім, довести, що то був справді не він, не зміг, оскільки було аж троє свідків, які однозначно вказували саме на нього. За таке порушення карають штрафом у розмірі від 340 до 1360 гривень. Адмінкомісія, як завжди, виявила поблажливість і постановила оштрафувати порушника на мінімальну суму.

Чоловік з цим рішенням не погодився, але у встановлений термін його не оскаржив. А оскільки штраф платити він відмовляється, «смердюча пригода» на вулиці Голубиній потрапила на розгляд виконкому. Знайшов час і можливість прийти й винуватець події, якого представив доповідач по темі Володимир Лапюк, заступник начальника управління житлово-комунального господарства. Про лайно розповідав делікатно, назвавши його біовідходами, тож не всі члени виконкому одразу зрозуміли, про що ідеться. Але й тут мешканець Голубиної не знайшов слів, щоб довести, що то не він. Поки інші обговорювали, як оскаржити в суді рішення адмінкомісії, міський голова Володимир Хомко дав слушну пораду чоловікові: краще заплатіть 340 гривень — і не «світіться» перед телекамерами на виконкомі з тим відром лайна. Тож штраф доведеться заплатити.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також