Дружина президента України відвідала на Рівненщині госпіталь, де проходять реабілітацію військовики

1533 0

Ми у соцмережах:

Дружина президента України відвідала на Рівненщині госпіталь, де проходять реабілітацію військовики

Рівненщина продовжує зміцнювати позиції реабілітаційного хаба для ветеранів.

Центральним у цьому процесі є обласний госпіталь, де наші захисники проходять повний цикл відновлення після найскладніших поранень та травм. Багатьом опановувати рухи та власне тіло доводиться з нуля.

Сьогодні разом з Першою леді України Оленою Зеленською, міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович, заступницею керівника Офісу Президента Юлією Соколовською та радницею – уповноваженою Президента з питань безбар’єрності Тетяною Ломакіною побували у госпіталі, - повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль у Телеграмі. -  Для Рівненщини розвиток цього закладу одне з пріоритетних питань. Для того, щоб отримати нові можливості для лікування та реабілітації поранених воїнів торік розпочали будівництво нового корпусу. Реалізовуємо в області й інші проєкти, спрямовані на ветеранів.

 - Місце, де відновлюють бажання рухатися вперед. Така слава в цієї клініки на Рівненщині. Сподіваюся й вірю, що таким – зручним для всіх – поступово ставатиме весь простір навколо нас. Бо зробити його таким – наш обов’язок не лише перед пораненими на війні, а й перед усім суспільством, пораненим війною, - зазначає Олена Дубенська.

У госпіталі поєднані лікування та реабілітація – повний цикл відновлення після найважчих черепно-мозкових травм, ушкоджень мозку, нейротравм, захворювань центральної, периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату. Зокрема, тут проходять реабілітацію захисники зі спинномозковими травмами. Останні два роки більшість тутешніх пацієнтів – це військові, які зазнали поранень унаслідок російської агресії.

У сучасних реабілітаційних залах проводять унікальну реабілітацію для поранених – опановувати рухи, власне тіло, крісла колісні та протези допомагає співпраця лікарів і пацієнтів.

Фізичне відновлення неможливе без психологічного, отже, паралельно відбувається психосоматична реабілітація, зокрема робота з ПТСР.

Лікування може бути тривалим, тож чимало пацієнтів мешкають у комфортних будиночках на території клініки. Вони повністю інклюзивні, тому тут зручно перебувати людям з інвалідністю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також