Дубенчани вибороли перше місце на чемпіонаті України

166 0

Ми у соцмережах:

Дубенчани вибороли перше місце на чемпіонаті України

В Ужгороді проходив відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України, який зібрав близько ста учасників із 12 областей України. Збірна команда Рівненської області посіла перше загальнокомандне місце, випередивши команди Хмельницької і Тернопільської областей, які стали другими і третіми відповідно.

У складі рівненської команди взяли участь 4 спортсмени із Вербської ДЮСШ: Сердюк Іван – 2-ге місце у двоборстві і 2-ге місце в довгому циклі у ваговій категорії до 95 кг; Степанюк Роман – 2-ге місце у двоборстві у ваговій категорії до 80 кг; Новак Юрій – 3-тє місце у двоборстві і 3-тє місце у довгому циклі у ваговій категорії до 68 кг; Грицак Андрій – 1-ше місце у двоборстві і 1-ше місце у довгому циклі у ваговій категорії до 87 кг.

Також рівненська команда посіла 2-ге місце в командній естафеті, яка завершувала змагання, поступившись 6 балами команді з Тернополя (естафета – це 3 чол. по 3 хв.: Новак Юрій, Сердюк Іван, Грицак Андрій). Очолював команду на чемпіонаті заслужений працівник фізичної культури, заслужений тренер України Момотюк Леонід Петрович.

Учасники змагань висловлюють подяку Вербській територіальній громаді та ТОВ Дубенський Край за допомогу в участі спортсменів Вербської ДЮСШ в даному чемпіонаті, повідомляє Дубенська РДА.

За матеріалами Андрія Грицака 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також