Дві "бронзи" у рівненських марафонців

1378 0

Дві

Рівнянка Світлана Станко посіла третє місце на марафоні, що пройшов у польському місті Лодзь. Участь в змаганнях брало 1700 марафонців з 30 країн. Випередили нашу землячку представниці Польщі та Кенії. Дистанцію 42 км 195 м Світлана подолала за 2 години 34 хв. 55 с.

Рівнянка Світлана Станко посіла третє місце на марафоні, що пройшов у польському місті Лодзь. Участь в змаганнях брало 1700 марафонців з 30 країн. Випередили нашу землячку представниці Польщі та Кенії. Дистанцію 42 км 195 м Світлана подолала за 2 години 34 хв. 55 с. Водночас інший легкоатлет-марафонець Сергій Українець здобув бронзову медаль на чемпіонаті України з напівмарафону, що пройшов у Харкові.