Двоє на Рівненщині вже повідомили, що є мільйонерами

4473 0

Ми у соцмережах:

Двоє на Рівненщині вже повідомили, що є мільйонерами

Декларування-2020: на Рівненщині більше 300 громадян задекларували майже 72 млн. грн. отриманих доходів.

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році. Вже 311 громадян прозвітували про 71,8 млн. грн. отриманих доходів.

З них дві особи задекларували дохід, отриманий минулого року, у розмірі понад 1 млн. гривень.

У переважній більшості громадяни отримали свої доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, від успадкованого чи отриманого у дарунок майна, доходи від здавання в найм нерухомого майна та інші. Зазначеними громадянами задекларовано до сплати до бюджету податок на доходи фізичних осіб у сумі 1,2 млн. грн. та військовий збір на рівні 0,2 млн. гривень.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): особисто або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

ДПС нагадує, що деклараційна кампанія триває до 1 травня 2020 року, та закликає не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також