Дворічній Ані з Рівненщини, яка бореться зі страшним недугом, потрібна допомога

4477 0

Ми у соцмережах:

Дворічній Ані з Рівненщини, яка бореться зі страшним недугом, потрібна допомога

Дворічна Анютка - одна з найменших пацієнток онкогематології. У дівчинки важкий діагноз - апластична анемія.

 Про це повідомляє БФ «Скарбниця Надії».

Лікарі часто кажуть, що ця хвороба гірша, ніж лейкоз. Така анемія дуже важко лікується, бо кістковий мозок хворої людини не виробляє необхідних для життя клітин крові.
Аня в онкогематології вже більше двох місяців. За цей час вона пройшла багато капання і навіть лежала в реанімації з загрозою великої кровотечі. Дівчинка продовжує лікування і їй потрібна підтримка.

Ось так гарно розповіла про Аню волонтер, яка провідує дітей в онкогематології, Оксана Третяк:

- Ця неймовірна дівчинка запам’яталася мені з першого погляду. Мабуть тому, що має однакове ім'я з моєю донечкою. Незважаючи на маленький вік (2 роки), вона справжній боєць. Практично завжди я бачила її усміхненою і веселою. І страшенно допитливою! Якщо я приходжу з рюкзаком, вона перевертає його догори дригом, цікавлячись що всередині. "А що це? А що це? А що це таке? А що в тебе ще є?. Навіть коли вона сердиться або дується, Анютка неймовірно мила.

Зараз потрібно оплатити ліки для Ані: чотири флакони препарату «Альбунорм» 20% на загальну суму 7920 гривень. Крім того, волонтери повинні мати запас коштів на непередбачувані ситуації, а це близько 10 тисяч гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i46559907629

Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу - добровільна пожертва

(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також