Привезли дітям дві тонни подарунків

847 0

Ми у соцмережах:

Привезли дітям дві тонни подарунків

Дві тонни подарунків у Великомежиріцьку спецшколу передали члени рівненського "БМВ-клубу". Це саме вони щосуботи дрифтують біля "Еквартора". Благодійний вантаж вони везли автоколоною. У ній було понад 20 авто.

Директор Великомежиріцької спецшколи Павло Соломчук розповів Суспільному, що діти дуже люблять гостей і дуже люблять увагу. А техніка, особливо для хлопців -  це мрія та бажання. У Великомежиріцькій спецшколі, що у Корецькому районі,  нині майже 70 дітей з ментальними порушеннями віком з 5-ти до 18-ти років.

На дитяче свято у Великомежиріцьку спецшколу, окрім членів рівненського "БМВ-клубу" з подарунками завітала також призерка Чемпіонату світу з плавання Анна Хлістунова.

– Саме сюди я приїжджаю сюди вже 8-ий рік поспіль. І я тут, вже можна сказати, знаю в обличчя. А цього року я вперше залучила багатьох своїх друзів не тільки з України, а й інших країн і ми закупили дітям канцелярію і багато інших подарунків. З такою великою командою, все значно простіше зробити, - розповіла Анна Хлістунова.

– Ця поїздка – це наша традиція, якій уже 7 років. Те, як ми робимо ці добрі справи,  це вже наше діло. Тому люди, які нас критикують в коментарях, висловлюють свою думку, що ми такі-пересякі, хай задумаються просто, коли вони востаннє робили добро. Якщо по-тихому, це їхнє діло. Але я прихильних того, щоб робити відкрито, щоб не просто захайпити в інтернеті. А для того, щоб цими відео і постами в instagram й facebook люди побачили, що хтось щось робить, намагається зробити світ кращим, - каже керівник "BMW club Rіvne" Олександр Муленко.

Більше про захід - у сюжеті Суспільного.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також