Дяк створює свою варту в Рівному?

1284 0

Ми у соцмережах:

Володимир Дяк

Заступник міського голови Рівного хоче, щоб чиновники боролись з порушеннями, складаючи адмінпротоколи — і не чекали, доки запрацює Муніципальна варта.

Понад 200 працівників комунальних підприємств Рівного мали би мати право складати адміністративні протоколи за різні порушення. Проте насправді це рішення виконкому, прийняте ще у 2013 році, не працює. За увесь час було складено лише один протокол — за недозволене обрізування гілля. Заступник міського голови Володимир Дяк ініціював прийняття нового рішення — він вважає, що перелік тих, кому надається право складати адмінпротоколи, має бути не за прізвищами, а за посадами. Бо чиновники часто змінюються. Однак це викликало гарячу дискусію серед членів виконкому.

Сергій Мерчук, начальник патрульної поліції:

— Який ефект від цього? Патрульних поліцейських відправляють складати адмінпротоколи на порушників правопорядку на ринки Дикого і Полуботка. Виходить, що тільки ми можемо складати адмінпротоколи. А тут виявляється, що порядок можна навести одним днем та одним підрозділом. Скоро включається і Муніципальна варта, яка теж в цьому напрямку буде працювати.

Володимир Дяк, заступник міського голови:

— Робота над створенням цих документів — це нелегка робота цілого колективу. Ви зараз подаєте цю роботу як профанацію. Ми серйозно проаналізували всі деталі. В такому вигляді, як було затверджено положення про право складати адмінпротоколи у 2013 році, воно було недієве. За цей рік було складено лише один протокол за порушення обрізування дерев біля якогось комбінату. Попередній список був персоніфікований. Якщо ми будемо чекати, поки Муніципальна варта запрацює, то можемо прочекати ще довго. Кожне комунальне підприємство повинно дбати за свою територію і мати певні важелі впливу.

І все ж рішення міськвиконком відправив на доопрацювання.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також