Екс-депутата облради Супрунюка «кинув» бізнес-партнер – і продав компанії

4239 7

Юрій Супрунюк, депутат Рівненської облради попереднього скликання та рівненський підприємець, сьогодні зранку повідомив, що два його підприємства за допомогою підроблених документів переписали на невідомі фінансові компанії.

Юрій Супрунюк зазначив у коментарі РВ, що вчора дізнався: ПАТ «Агродар-Рівне» та ТзОВ «Світовид» було перереєстровано київським нотаріусом.

За словами п.Супрунюка, генеральне доручення від співзасновників на подібні дії мала лише його дружина Світлана, проте вона ніяких документів не підписувала.

Пан Супрунюк звинувачує у всьому свого бізнес-партнера Володимира Рудого, з яким знайомий ще з 90-х.

 

- Півтора року тому його призначив генеральним директором ПП «Мінераліз», яке є акціонером «Агродару-Рівне» та «Світовида» - і це моя найбільша помилка, - говорить Юрій Супрунюк. – Тепер маю підозри, що він на когось працює, не виключено, що у цьому замішана російська рука, зважаючи на те, що я керую осередком аграрної партії на Рівненщині і недавно розпочалися напади на партію та «УкрТехноФос». Володимир почав набирати кредити на компанію, з’явилися якісь невідомі кредитори характерної зовнішності, а вчора – перереєстрація фірм. Їх начебто продали за копійки. Документи підроблено, і наші адвоката нараз розбираються у ситуації, зокрема працюють з Мін’юстом. Два останні місяці з Володимиром я спілкувався тільки у присутності свідків, бо він говорив одне, а робив інше. Намагалися його звільнити, бо він для компанії нічого не зробив, а тільки нашкодив, але не вдалося. Тепер щовечора боїмося, що може бути захоплення наших виробництв у Городку та Новій Любомирці. Уже кілька днів за нашими підприємствами стежать представники київської охоронної фірми, які їздять на польських номерах. До мене уже звернулися із поліції, аби надати допомогу, окрім того, підтримують військові, волонтери, активісти.

 

«Агродар-Рівне» зареєструвати у держреєстрі на інших власників не встигли, а ось «Світовид» наразі зареєстрований на київську фінансову компанію "Проксима", власником якої є хмельничанин Василь Котинкевич. Пан Котинкевич є співзасновником кількох фірм в Україні та, за даними з відкритих джерел, свого часу балотувався до парламенту.

Зазначимо, що підприємства п.Супрунюка виготовляють міндобрива. Знайти контакти п.Рудого поки не вдалося. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Микола. 08:55, 06.09.2018

  Брехнею весь світ обійдеш, пане Юрію, та назад не повернешся. Настала пора збирати каміння.

 • Антон 10:05, 06.09.2018

  Підтримую пана Миколу! За все в цьому світі приходиться платити! Не такий ви вже пане Юрію святий, яким хочете здаватись!

 • Елена 03:07, 07.09.2018

  Вы что !!!!!!!!! это бред полный ...... !!!!!! Наворовал денег теперь эти миллионы нужно как то скрыть ...... еще и Россию приписал ))))))))) он сплавил фирму ,потому что (?? 000 000 )....долг ...!!!! И такие люди идут в политику и говорят потом (Эти руки нечего не брали) ....

 • Елена 03:05, 07.09.2018

  Вы что !!!!!!!!! это бред полный ...... !!!!!! Наворовал денег теперь эти миллионы нужно как то скрыть ...... еще и Россию приписал ))))))))) он сплавил фирму ,потому что (?? 000 000 )....долг ...!!!! И такие люди идут в политику и говорят потом (Эти руки нечего не брали) ....

 • Сергій 03:22, 08.09.2018

  А чому ви всі мовчали коли пан Ю.Супрунюк помагав відновлювати церкви, надавав допомогу АТО, сплачував та сплачує податки...... Чоловік працює 24 години щодня. Країна страшна.

 • Степан 04:47, 09.09.2018

  Сергію, звідки така обізнаність про те скільки часу Супрунюк працює? Податки сплачує, а скільки вкрав? Які суми несплачених податків? А те, що допомагав. - допомога була лише для піару, щоб всі побачили який він класний політик. А насправді це зовсім не так і мені просто страшно хто рветься до влади. Якщо такі люди як Супрунюк керуватимуть нашою країною, то всі ми підемо по світу, так як і його компанії, які він спочатку обанкрутив, а потім плаче на всю країну який він бідний та нещасний.

 • Елена 11:11, 11.09.2018

  Степан , погоджуюсь з Вами !!!!!! В політиці банкротам немає що робити !!!!!! Краденими грошима відновлювати церкві допомагати АТО ...... це не благодійність !!!!! Хай не бідкається !!!!! ЗЛОДІЇ мають в тюрмі а не в парламенті ..... Хай віддасть борги (йому є що продати ) і тоді хай заробленими грошима благодійністю займається .....

Залиште вiдповiдь

Читайте також