«Фестивалі дерунів та абсурдні рішення» спонукали музиканта клопотати про заборону міськради Рівного

1113 0

Ми у соцмережах:

«Фестивалі дерунів та абсурдні рішення» спонукали музиканта клопотати про заборону міськради Рівного

Петиція до президента Володимира Зеленського з проханням заборонити діяльність міської ради Рівного Миколи Лебедя набула широкого обговорення. Хлопець розповів нам, що його спонукало на такий крок.

 Сам Микола родом з Рівного, але п’ять років тому переїхав до Києва. Він займається музикою та виступав у 16 країнах Європи.

- Створити петицію мене спонукали абсурдні рішення Рівненської міської ради, - розповідає Микола Лебедь. - Про заборону Гелловіну напевно чули по всій країні. Доволі сумно, що Рівне знають як місто, де забороняють святкувати абсолютно світські та комерційні свята. Пройшло декілька місяців і міська рада Рівного забороною «геймаршів» знову дала про себе знати на всій країні. Вони (депутати) навіть не розібралися, що має відбутися та хто їх організатор. Їх навіть не збентежило те, що це була абсолютно фейкова акція. Те, що вони на це відреагували, лише підтверджує їхню некомпетентність та недалекоглядність. На це накладається й неосвіченість у глобальних соціальних тенденціях, не кажучи уже про Конституцію України, згідно якої у них немає прав забороняти такі заходи. До цього можна справедливо додати провал проекту «Зелена стежка», відсутність культурних чи соціально значущих досягнень, організацію масових фестивалів дерунів та іншої відвертої «шароварщини», яка створює не найкращий образ сучасного рівнянина. Не менш вагомою причиною є постійний відтік молодого покоління з міста без планів повернутися.

 

Читайте також по темі: Музикант просить президента заборонити діяльність Рівненської міської ради 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також