![Зліва виконавчий директор](https://rivnepost.rv.ua/images/image/Kultura/,PD0,PA4,PD1,P80,PD0,PB0,PD0,PBD,PD1,P86,PD1,P83,PD0,PB7,PD1,P8C,PD0,PBA,PD0,PB0_,PD0,PB2,PD0,PB5,PD1,P81,PD0,PBD,PD0,PB0_,PD1,P84,PD1,P80,PD0,PB0,PD0,PBD,PD1,P86,PD1,P83,PD0,PB7,PD1,P8C,PD0,PBA,PD0,PB8,PD0,PB9_,PD0,PB0,PD0,PBB,PD1,P8C,PD1,P8F,PD0,PBD,PD1,P81_,PD0,PB1,PD0,PB5,PD1,P80,PD0,PB5,PD0,PB7,PD0,PB5,PD0,PBD,PD1,P8C_2018,P20,2823,29.JPG.pagespeed.ce.WYCTRUh20B.jpg)
Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко уже підписав розпорядження про підготовку земельної ділянки - для продажу на земельних торгах права оренди на неї.
Йдеться про 9,2 га земель запасу лісогосподарського призначення, що на території Кам’яне-Случанської сільської ради Сарненського району.
Хоче викупити право оренди на 15 років товариство «Технобуд», яке й звернулося до Рівненської ОДА з клопотанням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою.
Як зазначено у розпорядженні пана Муляренка, підприємство просить ділянку «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд».
ТОВ «Технобуд» з кінця 90-х працює у Клесові. Засновником товариства є підприємство "Клесівський кар'єр нерудних копалин "Технобуд", що належить французькій компанії «Лафарж», одному зі світових лідерів з виробництва будівельних матеріалів.
"Лафарж", зазначимо, є спонсором "Французької весни", яка триває у Рівному.