Футболісти «Вереса» не змогли повернути собі третє місце

1878 0

Футболісти «Вереса» не змогли повернути собі третє місце у групі А другої ліги. У домашньому матчі проти свого турнірного сусіда івано-франківського «Факела» рівняни зіграли внічию — 2:2. Вже в дебюті гри Скороход вивів «Верес» вперед.

Футболісти «Вереса» не змогли повернути собі третє місце у групі А другої ліги. У домашньому матчі проти свого турнірного сусіда івано-франківського «Факела» рівняни зіграли внічию — 2:2. Вже в дебюті гри Скороход вивів «Верес» вперед. Проте наприкінці першого тайму після прикрого рикошету гості зрівняли рахунок. Другий тайм розпочався з вилучення Матиюка. Незважаючи на чисельну меншість, «Верес» знову вийшов вперед, і знову відзначився Скороход. Проте втримати перемогу рівняни так і не змогли, за кілька хвилин до фінального свистка помилився захисник, і рахунок став — 2:2. У середу на «Верес» очікує більш серйозне випробування — кубковий матч проти вищолігівського запорізького «Металурга» (початок — о 14.00).