Футболістки «Вереса» не стали переможницями турніру «Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023»

611 0

Пропустивши по три м‘ячі у кожному з таймів матчу з "Кривбасом", рівнянки на фоні втоми поступилися у заключному поєдинку товариського турніру у Кривому Розі. "Кривбас" - "Верес" - 6:0 (3:0)

У по суті фінальному матчі «Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023» зійшлися господарки турніру, криворожанки та футболістки рівненського "Вереса".

Підопічні Володимира Єфімако дуже швидко повели у рахунку. Леся Ольхова ударом головою завершила верхову передачу з правого флангу.

Менш ніж за десять хвилин Даяна Семків відзначилася ударом в порожні ворота, підправивши невдалий постріл від Поліни Янчук.

А згодом криворіжанки забили і втретє. Марина Навроцька не зуміла як слід перервати навіс суперниць у власний штрафний майданчик, Ірина Кочнєва класно впіймала м‘яч на льоту і влучила майже у дальню дев‘ятку.

Після перерви підопічні Володимира Єфімако забили ще. Діана Бєлякова завершила передачу Ольги Басанської зліва практично на порожні ворота.

Потому могли відповісти і червоно-чорні. М‘яч після удару Вікторії Лавренюк влучив у поперечину воріт "Кривбаса".

Натомість знову забили господарки. Поліна Янчук реалізувала вихід тет-а-тет із Маргаритою Луцюк.

А крапку у грі прямим ударом зі штрафного поставила Даяна Семків - 6:0.

"Верес" - другий за підсумком «Аврора Cup - Шлях до перемоги-2023».