Футболістки з Костополя стали чемпіонками Літніх юнацьких спортивних ігор України

2029 0

Не хочеться говорити, що це сталося вперше (можу помилятися), проте успіх, про який піде мова, не може не радувати — на комплексних всеукраїнських змаганнях в одному з видів спорту рівняни здобули загальне перше місце. Приніс нам золоті медалі та заповітні очки його величність футбол, щоправда, порадували не наші хлопці-футболісти, які далі Волинської-Хмельницької областей на змагання рідко виїжджають, а дівчата з Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю.

Не хочеться говорити, що це сталося вперше (можу помилятися), проте успіх, про який піде мова, не може не радувати — на комплексних всеукраїнських змаганнях в одному з видів спорту рівняни здобули загальне перше місце. Приніс нам золоті медалі та заповітні очки його величність футбол, щоправда, порадували не наші хлопці-футболісти, які далі Волинської-Хмельницької областей на змагання рідко виїжджають, а дівчата з Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю. Перше місце костопільчанки вибороли на ІV Літніх юнацьких спортивних іграх України. У фінальному турнірі, який проходив у Скадовську, вихованки Василя Мамчура провели чотири поєдинки, у перших трьох вони виграли, і для перемоги у турнірі в заключній грі проти господарок потрібна була хоча б нічия, якої й вдалося досягти — 2:2.