Голодний «Кардинал»

1522 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» добряче зголоднів за грою. Через нециклічний календар, а також зняття «Тайму» та «Шахтаря» востаннє у чемпіонаті рівняни грали ще 18 січня, тобто два місяці тому. Майже увесь цей час, за винятком невеликої відпустки, команда тренувалася в очікуванні луганського «ЛТК».

Стартове натхнення підопічних Юрія Баховського навряд чи стало для когось несподіванкою. Протягом семи хвилин більш досвідчені рівняни розшматували захист молодих луганців, забивши чотири голи і ще приблизно стільки ж не забивши (перший гол у ворота «ЛТК» влетів вже на 11-й секунді). Тим же, хто спізнився на гру, можна лише поспівчувати, адже втамувавши голод, «Кардинал» заспокоївся, і наступні 33 хвилини вийшли доволі нудними. Єдиним, хто не розслабився, був наш воротар Віталій Дєнюжкін, який відбивав майже все, що летіло. Лише раз він був безсилий. У підсумку господарі без проблем перемогли — 6:1. Ця перемога для рівнян стала восьмою у 15 матчах. У турнірній таблиці у нашої команди непорушне п’яте місце — 6 очок до найближчого сусіда зверху і чотири — донизу. Навряд чи вийде погратися у котика-мишку з наступним суперником — «Єнакієвцем», який завітає до Рівного 26 березня. Втім, нагадаю, перед цим колективом у нас є боржок у вигляді поразки — 2:9 у першому колі.