Голова Нацполіції України захотів, щоб підлеглі дізнались в Острозі про історію України

1137 0

Ми у соцмережах:

Голова Нацполіції України захотів, щоб підлеглі дізнались в Острозі про історію України

Упродовж трьох днів керівники поліції превенції зі всіх регіонів країни розроблять єдину концепцію розбудови підрозділів поліції, які є суб’єктами реагування на виклики 102. Про це сьогодні повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв. Заходи проходять у Національному університеті «Острозька академія» на Рівненщині.

Участь у семінарі-тренінгу беруть керівники превентивної діяльності обласних підрозділів поліції. Також на захід запрошені представники Департаменту поліції охорони та вищих відомчих навчальних закладів.

Голова Нацполіції зазначив, що семінар невипадково проводиться в Острозькій академії. Під час служби на Рівненщині він почув лекцію, основою якої стали дослідження острозьких вчених щодо ролі князів – автентичних українців – у становленні української державності. Князєв зауважив, що за погодженням з ректором вишу Ігорем Пасічником хотів би, аби цю лекцію почули й інші поліцейські.

- Щоб кожен з вас також послухав цю лекцію, дізнався про історію України, адже вона має іншу інтерпретацію, ніж ту, що ми вчили в школі радянського зразку, – наголосив Сергій Князєв. Він додав, що протягом цих трьох днів поліцейські зможуть відвідати унікальну бібліотеку академії, де зберігається колекція стародруків.

Що стосується самого семінару, то перед поліцейськими стоїть кілька завдань. По-перше, йдеться про розробку єдиної концепції розбудови підрозділів груп реагування патрульної поліції. За словами Сергія Князєва, основою такої концепції має стати позитивний досвід роботи патрульної поліції в містах. Він наголосив, що процес уніфікації роботи всіх підрозділів, які є суб’єктами реагування на виклики 102, вже триває. Йдеться про групи реагування при ГУНП, патрульну поліцію та поліцію охорони.

- Важливо, щоб всі підрозділи, які працюють в єдиній централізованій системі управління нарядами поліції, чітко взаємодіяли між собою. Люди чекають від поліції своєчасної та дієвої допомоги, і їм неважливо, який з підрозділів поліції приїде. Має значення тільки якісне та швидке надання поліцейської допомоги, – підкреслив керівник Нацполіції.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також