Головного лікаря тубдиспансеру сьогодні не оберуть - конкурсна комісія не зібралася

643 1
Євген Іванішин та Ігор Дундюк

О 10:00 мало розпочатися засідання конкурсної комісії, яка обиратиме головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру, проте з дев'яти членів комісії прийшли лише двоє.

 Присутні наразі члени комісії від громадськості - Євген Іванішин та Ігор Дундюк. Інші члени, зокрема депутати та представники колективу тубдиспансеру, зазначають працівники апарату облради, з різних причин не змогли приїхати, тому конкурс перенесуть.

Претендентів на посаду встигли повідомити, що кворуму немає. А нагадаємо, що документи на конкурс подали четверо претендентів: лікар обласного шкірно-венерологічного диспансеру Сергій Гордієвич, керівник рівненського відділення «Всеукраїнської мережі ЛЖВС» (організації, яка відстоює права ВІЛ-позитивних та інших хворих) Юрій Лазаревич, лікар-хірург обласної дитячої лікарні Федір Аврук та головний лікар дитячого туберкульозного санаторію «Новостав», що у Рівненському районі, Олег Кравець.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Тарас 12:24, 21.04.2019

    І що за гарне голосування при виборі головних лікарів в м. Рівне, тепер Лазаревичу віддадуть посаду. Так сказать буде бартер? Лазаревич "правильно" голосує в постійній комісії при міському УОЗ, а йому потім посаду в обласному закладі? Якщо так буде, то це дно. Але що ж, організація то БПП-шна.

Залиште вiдповiдь

Читайте також