Гоща стала найнеймовірнішим селом України

2374 0

Ми у соцмережах:

Гоща стала найнеймовірнішим селом України

24 серпня підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018», організованому Міністерством аграрної політики та продовольства України. Перше місце в ньому вибороло рівненське селище міського типу Гоща, набравши майже 80 балів.

 У фіналі, що був приурочений до Дня незалежності, кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл, повідомляє «Агропортал». Паралельно з онлайн-голосуванням конкурсантів оцінювали члени Експертної ради (максимальний бал — 100).

Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки Експертної ради були зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, Експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

Призовий фонд у 150 тис. грн (без врахування податків і зборів) між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) розподілено наступним чином:

перше місце — Гоща, Рівненська область (79,5 балів) — 100 тис. грн;

друге місце — Крилос, Івано-Франківська область (76 балів) — 25 тис. грн;

третє місце — Іловиця, Тернопільська область (59,3 бали) — 25 тис. грн.

Примітка. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту.

Також представник села-переможця конкурсу отримає унікальну можливість від проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування у Німеччині.

Крім того, одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу стати ще привабливішим. Цим селом стало Невицьке в Закарпатській області.

Села-фіналісти III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» також отримають річну передплату на журнал Agroexpert.

Церемонія нагородження фіналістів III Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» відбудеться у Києві 3 вересня в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

Представник AgroPortal.ua у найближчі дні зв'яжеться з учасниками конкурсу та обговорить усі деталі отримання дипломів і сертифікатів.

А тим часом ми обговорюємо умови вже IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019». Читайте AgroPortal.ua і не пропустіть старту конкурсу!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також