Інтерсіті у Дубні не зупинятиметься

1587 0

Ми у соцмережах:

Інтерсіті у Дубні не зупинятиметься

«Укрзалізниця» відмовила у відкритті додаткової зупинки поїзду Інтерсіті на Рівненщині.

На рішення №931 обласної ради від 16 березня щодо внесення змін до розкладу пасажирського поїзда №705 Київ – Пшемисль ПАТ «Укрзалізниця» надіслала відповідь. У ній йдеться, що графік руху поїздів розробляється на підставі аналізу існуючого пасажиропотоку з урахуванням економічної доцільності та максимальним використанням технічних можливостей рухомого складу для забезпечення мінімального часу на шляху прямування поїздів. Зупинки для швидкісних поїздів Інтерсіті+ передбачаються на станціях зі значним пасажиропотоком. З метою задоволення потреб пасажирів постійно проводяться маркетингові дослідження, аналізуються пасажиропотоки, ведеться аналіз населеності швидкісних поїздів та залежно від попиту регулюється кількість поїздів, періодичність курсування, встановлення/відміна зупинок тощо.

На сьогодні пряме залізничне сполучення забезпечується:  між містами Дубно та Київ – 2 парами пасажирських поїздів №45/46 Ужгород – Харків (щоденно), №132 Львів – Харків (по парних числах);  між містами Дубно та Львів – 4 парами пасажирських поїздів та 3 парами приміських поїздів з яких можливо зробити пересадку на швидкісні поїзди Інтерсіті++ які прямують до станції Пшемисль (Республіка Польща).

Розміри руху відповідають наявному пасажиропотоку. Відкриття додаткової зупинки поїзду Інтерсіті+ №705/706 Київ – Пшемисль на станції Дубно не планується. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також