Іванів презентував «Миттєвості»

1400 0

Ми у соцмережах:

Іванів презентував «Миттєвості»

Персональну виставку фоторобіт презентував у Рівненському обласному краєзнавчому музеї Назарій Іванів. Це дебют автора - його перша виставка.

В музеї зібралася велика громада фотографів – і професійних, і аматорів, щоб познайомитися з новим колегою в царині фотомистецтва, прийняти його до великого і дружнього кола рівненських фотохудожників. Завідувачка відділу виставок музею Галина Данильчук представила нову виставку, познайомила з автором. Назарій Іванів перукар, а фотографією серйозно почав займатися років п’ять тому.

Автор відібрав 36 своїх робіт для експонування; на знімках пейзажі (ландшафтні та міські), портрети дорослих та дітей, майстерно схоплені сценки багатогранного вуличного життя.

Колеги-фотографи, коментуючи роботи, відзначили, що Назарій має свій погляд, своє бачення навколишнього світу, по-своєму інтерпретує події та психологічний стан персонажів на світлинах. З технічної точки зору роботи викликають цікавість тим, що автор використовує інфрачервону зйомку, через що фотографії набувають романтичного, мрійливого характеру. Виставка діятиме до кінця грудня, повідомляє прес-служба обласної ради. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також