Із Орландо з рекордами

1334 0

Врожайною виявилася поїздка представників рівненського центру "Інваспорт" на чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору, що протягом десяти днів проходив в американському місті Орландо — на трьох вони здобули шість золотих медалей.

Ольга Чайковська у ваговій категорії до 48 кг посіла перші місця у сумі триборства з результатом 302,5 кг, а також з жиму лежачи, встановивши чотири нових світових рекорди. Галина Галінська у ваговій категорії до 60 кг стала чемпіонкою у сумі триборства з результатом 358,5 кг та з жиму лежачи, встановивши два нових рекорди світу. Аналогічне досягнення у Романа Курова (категорія до 67,5 кг), його результат — 677,5 кг. У підсумку чоловіча збірна України посіла друге місце, а жіноча — третє. Загалом участь у чемпіонаті світу брало 15 країн. Готували рівненських важкоатлетів до змагань Андрій Демчук та Олександр Фесовець.